Nie masz zainstalowanego flasha. Pobierz go ze strony Adobe

Realizacje

 

 

 

Ksiegowy24.pl


Branżowy katalog Ekspertów od Rachunkowości. Platforma zawiera bazę biur rachunkowych, firm audytorskich i doradców podatkowych. Skierowana jest do powyższych podmiotów jak i wszystkich osób korzystających z usług biur finansowo – księgowych. Katalog posiada precyzyjną wyszukiwarkę pozwalającą wyszukać dane biuro pod różnymi kryteriami, takimi jak świadczone usługi i ich ceny.

Branża: Finanse


Praca4U.pl


To platforma pracy obsługująca w głównej mierze małych i średnich pracodawców, dostarczając im niezbędnych narzędzi do efektywnego poszukiwania pracowników. Domeną portalu pracy jest zachowanie wysokiej jakości i funkcjonalności portalu pomimo braku pobierania opłat za dodawanie ofert. Dzięki różnorodnym pakietom reklamy istnieje wiele możliwości promocji umieszczanych na portalu ofert pracy.

Branża: Praca i kariera


 

Wlochy.edu.pl

 

To platforma edukacyjno informacyjna na temat Włoch. Portal powstał w 2008 roku i zyskał sobie miano największego w Polsce portalu o Włoszech. Wartość portalu tworzona jest przez jego merytoryczną zawartość. Wlochy.edu.pl zawiera zaawansowane rozwiązania o charakterze portali społecznościowych. Szeroka gama ofert turystycznych którą można znaleźć na portalu zaspokaja potrzeby najbardziej wybrednych turystów.

Branża: Turystyka


Nasze portale

 

 

 

Ksiegowy24.pl - Branżowy katalog Ekspertów od Rachunkowości. Platforma zawiera bazę biur rachunkowych, firm audytorskich i doradców podatkowych.

 

Praca4u.pl - To platforma pracy obsługująca w głównej mierze małych i średnich pracodawców, dostarczając im niezbędnych narzędzi do efektywnego poszukiwania pracowników.

 

Wlochy.edu.pl - To platforma edukacyjno informacyjna na temat Włoch. Portal powstał w 2008 roku i zyskał sobie miano największego w Polsce portalu o Włoszech

Strona główna •  O Firmie •  Realizacje •  Oferta •  KarieraKontakt

Copyright © 2009 - 2011 MediaLive.pl. All Rights Reserved.