Nie masz zainstalowanego flasha. Pobierz go ze strony Adobe

Oferta

 

 

 

Oprócz realizacji projektów internetowych na własne potrzeby, firma MediaLive świadczy szeroką gamę usług które prezentujemy poniżej.

 

 

Tworzenie stron www

 

Tworzenie stron internetowych to usługa która została przygotowana dla indywidualnych klientów ceniących sobie czas realizacji i profesjonalizm wykonania. Wykonujemy strony firmowe jak i funkcjonalne portale internetowe. Przed przyjęciem każdego zlecenia analizujemy potrzeby i wizję klienta co do ostatecznego efektu. Zadowolenie z otrzymania najlepszych rozwiązań jest dla nas nadrzędnym celem i daje nam satysfakcję w tym co robimy.

 

 

Pozycjonowanie

 

Firma MediaLive oprócz swych priorytetowych realizacji posiada bardzo bogate zaplecze pozycjonerskie i kilkadziesiąt wartościowych domen internetowych. Narzędzia te połączone z naszym doświadczeniem pozwalają na stałe wsparcie pozycjonerskie naszych realizacji jak i stron www naszych klientów. Ponieważ nie zajmujemy się pozycjonowaniem na szeroką skalę, podchodzimy indywidualnie do każdego zaakceptowanego przez nas zlecenia. Dzięki temu koncentrujemy się na konkretnym kliencie i jego potrzebach zachowując najwyższą jakość świadczonej usługi w zakres której wchodzą następujące czynności:

  1. Analiza branży i największych konkurentów, oszacowanie szans i możliwości na osiągnięcie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych,
  2. Analiza i dobór odpowiednich parametrów (title, description, keywords) najbardziej odpowiednich profilowi danej firmy,
  3. Optymalizacja kodu pozwalająca na efektywne i poprawne pozycjonowanie strony www,
  4. Proces pozycjonowania na wybrane słowa kluczowe.

 


Planowanie kampanii reklamowych w internecie

 

Współpracujemy z czołowymi firmami z branży medialnej w internecie, dzięki temu wybieramy najefektywniejsze rozwiązania w zakresie kampanii reklamowych. Doradzamy i prowadzimy przedsięwzięcia mające na celu wypromowanie danego produktu czy też usługi w internecie. Docieramy bezpośrednio do wyselekcjonowanej grupy odbiorców w której znajdują się Państwa potencjalni klienci. Na potrzeby klienta jesteśmy w stanie przygotować materiały wykorzystywane w czasie kampanii takie jak: filmy reklamowe, klipy począwszy od tych wykorzystywanych na własnych stronach internetowych, aż po te wykorzystywane w radio, telewizji, kinach i itd.

 


Wycena firm internetowych i ocena internetowych projektów inwestycyjnych

 

Jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku specjalizujemy się w wycenie przedsiębiorstw działających w branży e-commerce jak i ocenie internetowych projektów inwestycyjnych. W naszych badaniach opieramy się w głównej mierze na metodach dochodowych (DCF) i porównawczych (opartych na porównywalnych spółkach notowanych na GPW lub podmiotach które były obiektem akwizycji). W badaniach wykorzystujemy nowatorskie narzędzia i wskaźniki o charakterze niefinansowym które pozwalają na powzięcie czynników pomijanych w tradycyjnych metodach wyceny przedsiębiorstw. W przypadku oceny dopiero co wchodzących projektów internetowych dokonujemy prognozy podstawowych kategorii finansowych jak i przeprowadzamy szczegółową analizę szans i zagrożeń przedsięwzięcia.

 

Ostatnia wycena: Termin wyceny: czerwiec - lipiec 2009, Podmiot wyceniany: Bankier.pl S.A., Oszacowana wartość: 55 mln zł.

Nota wyjaśniająca: Spółka Bankier uchwałą Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy wyraziła pozytywną opinię na temat ogłoszonego przez MIH Allegro B.V. wezwania do sprzedaży 100 % akcji. Oferowana przez wzywającego cena to 8,70 zł za akcję. Dało to w sumie cenę 62,8 mln zł za pakiet 100% akcji.

Nasze portale

 

 

 

Ksiegowy24.pl - Branżowy katalog Ekspertów od Rachunkowości. Platforma zawiera bazę biur rachunkowych, firm audytorskich i doradców podatkowych.

 

Praca4u.pl - To platforma pracy obsługująca w głównej mierze małych i średnich pracodawców, dostarczając im niezbędnych narzędzi do efektywnego poszukiwania pracowników.

 

Wlochy.edu.pl - To platforma edukacyjno informacyjna na temat Włoch. Portal powstał w 2008 roku i zyskał sobie miano największego w Polsce portalu o Włoszech

Strona główna •  O Firmie •  Realizacje •  Oferta •  KarieraKontakt

Copyright © 2009 - 2011 MediaLive.pl. All Rights Reserved.