Nie masz zainstalowanego flasha. Pobierz go ze strony Adobe

O Firmie

 

 

 

MediaLive to firma założona przez młodych, dążących do celu ludzi dla których nie ma Planu B w przypadku pasji. Połączenie zasad biznesu opartego na solidnych podstawach i profesjonalności wraz z pasją działania i kreatywnością pozwoliło na otrzymywanie najlepszych rozwiązań w zakresie świadczenia usług internetowych.

 

Grupa MediaLive koncentruje się na dwóch pionach swej działalności. Pierwszy pion to specjalistyczne portale ogłoszeniowe i branżowe katalogi internetowe. Drugi pion to niszowe portale tematyczne przyciągające użytkowników unikalnością swych treści.

 

Głównymi źródłami przychodów firmy MediaLive w przypadku katalogów internetowych i portali ogłoszeniowych są opłaty za świadczone usługi, natomiast w przypadku portali tematycznych główne korzyści firma czerpie ze sprzedaży powierzchni reklamowych i prowizji z tytułu sprzedaży produktów i usług firm partnerskich.

 

Rynek internetowy i cały świat internetowy jest w swojej początkowej fazie rozwoju. Według danych InternetWorldStats.com w 2009 roku z sieci korzystało 24,7% ludności świata. W Europie 50,1% mieszkańców. Perspektywy tak szybkiego rozwoju internetu i dostępu do niego pozwalają wysnuć wnioski iż rynek e-commerce będzie odgrywał coraz większą rolę w gospodarkach narodowych, a przedsiębiorstwa internetowe dzięki temu będą zyskiwać na swej wartości. Mając to na uwadze głównym celem finansowym firmy MediaLive jest wzrost jej wartości. Dalekowzroczna polityka finansowa pozwala pozytywnie patrzeć na koncepcję rozwoju firmy.

 

Grupa MediaLive jako wydawca portali internetowych cały czas przyciąga coraz to większą liczbę użytkowników, zainteresowanych ściśle określoną tematyką reprezentowaną przez nasze portale.

Nasze portale

 

 

 

Ksiegowy24.pl - Branżowy katalog Ekspertów od Rachunkowości. Platforma zawiera bazę biur rachunkowych, firm audytorskich i doradców podatkowych.

 

Praca4u.pl - To platforma pracy obsługująca w głównej mierze małych i średnich pracodawców, dostarczając im niezbędnych narzędzi do efektywnego poszukiwania pracowników.

 

Wlochy.edu.pl - To platforma edukacyjno informacyjna na temat Włoch. Portal powstał w 2008 roku i zyskał sobie miano największego w Polsce portalu o Włoszech

Strona główna •  O Firmie •  Realizacje •  Oferta •  KarieraKontakt

Copyright © 2009 - 2011 MediaLive.pl. All Rights Reserved.